KONST / Litografier / Färglitografi 15967268
nr 1596 7268
Färglitografi
Lars Nylund, "Vid Axhögen". Signerad, numrerad 2/7, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:19:46
5/2 12:44:54